Коли починається весна? Тоді, коли починають із під снігу показуватись перші квіти!
В Українських лісах, полонинах та парках можна зустріти цілі плантації весняних первоцвітів.
Пролісок, крокус, примула, нарцис, сон-трава, хохлатка, медуниця і це лише найпопулярніші види які можна зустріти на території України. Отже у цій статті ми вам розкажемо де саме можна побачити цілі плантації весняної краси!

Холодний Яр, Черкаська область

Тут кожної весни розквітає ціла плантація «підсніжника» складчастого. У лісі ранньою весною починають своє цвітіння ці білосніжні квіти. Наче килимом укутаний ліс так, що і ступити ніде! А який тут запах! Жодні вишукані парфуми не передають  такого аромату. Тут, у період цвітіння за рослинами наглядають місцеві студенти та екологи, аби туристи себе чемно поводили.

Побачити ці квіти Ви можете в нашому турі Первоцвіти Холодного Яру

Період цвітіння залежить від погодних умов: березень – початок квітня.

С. Колочава, Закарпаття

Цвітіння крокусів (Шафран Гейфеля) можна зустріти на гірських схилах Карпат. Проте туди не так просто потрапити. А от найвідоміша і найдоступніша долина крокусів розквітає на території музею-скансену «Старе село». Пагорби ще вкриті снігом, а крокуси вже починають розкриватись. Ці квіти дуже полюбляють висаджувати у себе на присадибних ділянках дачники. А от помилуватись красою цих ніжно-фіолетових квітів, де вони ростуть у диких природніх умовах і утворюють цілу поляну, можна саме тут.

Риба Турист вирушає милуватися квітами в рамках туру Крокуси Закарпаття

 

Період цвітіння залежить від погодних умов: березень – квітень.

Урочише Кіреш, біля м. Хуст, Закарпаття

Тут знаходиться найбільший у світі масив природних заростей нарцису вузьколистого.  Біля долини квітучих нарцисів працює еколого-освітній центр «Музей нарцису». Тут можна дізнатись про флору та фауну цієї місцевості, історію її збереження. У період цвітіння нарцисів у Хусті святкують день міста та організовують фестиваль конкурс «Білі нарциси».

Період цвітіння залежить від погодних умов: кінець квітня – середина травня.

Самарський ліс, Дніпропетровщина

Реліктовий Самарський ліс біля річки Самара навесні вкривається ковдрою із різноманітних первоцвітів: пролісок, хіонодокса, анемона, рябчик та безліч інших. Ранньою весною щотижня розпускаються нові квіти та ліс змінюється. Можна прогулятись стежкою та порахувати їх різноманіття.

 

Період цвітіння залежить від погодних умов: середина березня – кінець травня.

 

Ічнянський національний природний парк. Чернігівська область

Ічнянський національний природний парк. Чернігівська область

Це мальовничі ліси, де протікають річечки, є озера. Багатий різновид дерев та диких тварин. А весною розквітає безліч білосніжних підсніжників. Можна зустріти проліску дволисну та сибірську. Трохи пізніше розквітають анемони, первоцвіти, конвалії.
Приблизний період цвітіння, в залежності від погодних умов: березень

Село Бронька, Закарпатська область.

Дуже схожий на підсніжник, проте зовсім інша квітка – білоцвіт весняний. Цілі галявини площею 3 гектари його цвітіння можна зустріти поряд невеличкого селища. На кінцях її пелюсток жовто-зелені цяточки, які вказують комахам дорогу до нектару. І у підсніжника три пелюстки, а у білоцвіта весняного шість.
Приблизний період цвітіння, в залежності від погодних умов: кінець березня – початок квітня

Село Надітичі, Львівська область

У цій місцевості, в заплавах річки Дністер, можна знайти цілу галявину дикого тюльпану, ще його називають рябчик, рябчик шаховий. Чому шаховий? Бо його пелюстки вкриті темно-пурпуровими та білими цятками, що дуже схоже на малюнок шахової дошки.
Приблизний період цвітіння, в залежності від погодних умов: Квітень

Любі туристи! Більшість із первоцвітів занесено до червоної книги України! Просимо вас ні в якому разі не зривати квіти! Краще робіть з ними фото на згадку! Так вони набагато краще збережуться.

КОНТАКТИ

Залишились якісь питання? Зв'яжіться з нами!

  • +38 (068) 682 25 57;
    +38 (066) 38 45 093;
    +38 (093) 80 22 383;
  • visitdnepr@gmail.com
  • Понеділок-П’ятниця: 09.30 – 18.00
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 13-а
  • @ryba_turist

Також приймаються замовлення для індивідуальних груп, корпоративів та школярів.

  • +38 (063) 3548 806

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить