Якщо Вам довелось потрапити на цю сторінку, то напевно Ви вже замислювались як проведете весняні свята та вихідні? Якщо ви любите подорожувати, набиратися нових вражень, відчуттів, емоцій, вам не сидиться вдома в прекрасну весняну погоду, то ви потрапили за адресою.
Ми пропонуємо Вам свою підбірку місць, де можна відпочити навесні в Україні.

Холодний Яр

Холодний Яр - назва, яку чув кожен, але не багато хто бачив цей мальовничий край в Черкаській області своїми очима. Зараз до Холодного Яру може дістатися кожен, і це місце стає все більш популярним і відвідуваним в Україні навесні, завдяки своїй багатій історії. Опис місця Холодний Яр став місцем натхнення для великого українського митця Тараса Шевченка, який оспівав це місце у своєму вірші.
Холодний Яр - це ціла гігантська система ярів, яка простяглася на 250 кілометрів. На схилах ярів - реліктовий ліс. У ньому зустрічаються рослини - ендеміки, що росли ще в дольодовиковий період! Що вже говорити про дуби, яким по 400 років. У Холодному Яру безліч озер і річок , вода в них найчистіша, дуже холодна, прямо крижана. Може, звідси і назва - "холодний яр" ? Що найцікавіше, багато з джерел радонові .

Біосферний заповідник Асканія Нова

Асканія-Нова - один з найвідоміших національних заповідників в Європі, розташований в Україні. Це єдине місце на європейській території, де типчако-ковиловий степ ніколи не переживала на собі вплив людини. На території заповідника створено зоопарк, в якому зібрані звірі і птахи з усього світу.
По парку прокладено екскурсійний маршрут, викладені доріжки і по шляху проходження скрізь є покажчики напрямку маршруту. На території заповідника можна побачити більш ніж 60 видів птахів, в степовій зоні гніздяться 16 видів. Зоопарк заповідника має унікальну колекцію мешканців - шотландський поні, американські бізони, індійські і африканські антилопи і зебри, страуси, южне- американські верблюди та ін. Тому на наш погляд це місце обов’язкове для відвідування в Україні навесні.

Національний дендрологічний парк "Софіївка" в Умані

У весняних турах по Україні можна дуже часто зусттріти поїздку до Умані, а саме в чудовий національний дендрологічний парк "Софіївка".
Цей парк без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва.
Парк широковідомий як в Україні, так і за її межами. Щороку близько півмільйона туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою тутешнього унікального штучно створеного ландшафту.

Тюльпановий рай - Кропивницький дендропарк

Якщо Ви справжній шанувальник яскравих весняних барв, то це місце дійсно варте вашого візиту навесні.
В кінці квітня - на початку травня прокидається справжній тюльпановий рай - дендропарк в Кіровограді. В цей час розквітає 500 тисяч цих весняних квітів! Це справжній весняний відпочинок в прекрасній зеленій зоні, для дітей є безліч розваг і атракціонів.

Озеро Синевир

Одне з найвідоміших і найкрасивіших озер України, розташоване в Закарпатській області. Найглибше і найбільше за площею гірське озеро України місцями досягає глибини в 22 метра, що навіть більше, ніж в Азовському морі.
Озеро оповите безліччю легенд та історій, а все тому що виглядає Синевир дійсно казково. Чиста прозора вода озера відображає численні пагорби навколо нього, засаджені високими столітніми смереками. По середині синього озера розмістився невеликий острівець суші, через що Синевир і називають в народі «Морським оком».

Національний природний парк «Подільські товтри», Хмельницька область

За площею національний парк "Подільські Товтри" є найбільшим в Європі. До складу національного природного парку увійшло понад 130 територій та об'єктів природно-заповідного фонду.
Товтри представляють собою бар'єрний риф міоценового моря, складений мшанковими, мембранопоровимі та черепашковими вапняками. Аналогів їм у світі немає, хоча подібні за деякими геологічними структурами скелясті гряди є у Великобританії та США.
У парку діють туристичні маршрути: піші та кінні, водні, лижні, автомобільні та велосипедні. Серед них одноденні і багатоденні, з виїздами на конях і плаванням на човнах, риболовлею і, звичайно, з відвідуванням мінеральних джерел і здравниць, природних та історичних пам'яток. Тож, якщо Ви цінуєте активний відпочинок на природі, це місце ідеально підійде для вашого відпочинку навесні.

Дністровський каньйон

Якщо Ви у пошуку нових вражень та чаруючих видів, то саме цей каньйон має бути у вашому переліку місць обов’язкових для відвідування в Україні цією весною.
Дністровський каньйон - це національний парк в Тернопільській області. Він вважається найбільшим каньйоном в Україні і одним з найбільших в Європі, розтягнувшись на території в 250 кілометрів і створюючи кілька десятків живописних меандр. Каньйон знаменитий своїми пейзжамі і рідкісними видами флори і фауни, яких на сьогоднішній день в світі залишилося дуже мало. На території парку багато білих травертинових скель, які виглядають дуже вражаюче, близько 50 печер і безліч водоспадів, що спускаються з каменю прямо в води Дністра. В окремих місцях схили каньйону настільки круті, що деякі частини залишаються недослідженими. Однак відомо, що на скелях і в лісах живе багато тварин і десятки видів птахів.

КОНТАКТИ

Залишились якісь питання? Зв'яжіться з нами!

  • +38 (068) 682 25 57;
    +38 (066) 38 45 093;
    +38 (093) 80 22 383;
  • visitdnepr@gmail.com
  • Понеділок-П’ятниця: 09.30 – 18.00
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 13-а
  • @ryba_turist

Також приймаються замовлення для індивідуальних груп, корпоративів та школярів.

  • +38 (066) 543 5682

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить