ПРО ТУР
Хочете дізнатися таємниці штолень і шахт, побачити зблизька потужний залізорудний кар’єр і побачити Кривий Ріг зовсім з іншого ракурсу? Спеціально для тих, хто любить пригоди – наш тур!
Ми побуваємо в кочубеївських штольнях – незвичайному і загадковому місці. Спустимося в лімонітові печери, прогуляємося мережею таємничих тунелів, що простягаються майже на 200 метрів, побачимо унікальне підземне озеро … А ще, дізнаємося історію давньої шахти, якій на початку ХХ століття володіла родина місцевих землевласників Кочубеїв. Завітаємо до Ботанічного саду, де зараз квітнуть різноманітні квіти та навіть відвідаємо розарій.
Також вас чекає відвідування залізорудного Аннівського кар’єру; музею гірничої техніки під відкритим небом; провальної зони шахти Гвардійської!

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ
7:30 Виїзд до Кривого Рогу;
– Оглядова екскурсія по містом;
– Відвідування провальної зони шахти Гвардійської;
– Екскурсія до скансену гірської техніки;
– Відвідування Криворізького ботанічного саду, пікнік ;
– Анівський залізорудний кар’єр;
– Відвідування Кочубеївських штолень;
22:00 Повернення в Дніпро.

ВАРТІСТЬ
Ціна клубу: 590 грн
Новачки: 650 грн
Дитячий: 570 грн
До вартості входить:
- Проїзд
- Вхідні квитки
- Послуги гіда
- Супровід і організація екскурсії
- Сувенір на згадку
- Страхування
Додатково оплачується:
- Особисті витрати
- Обід беріть з собою

